Ретро пробіг “За Фігурами”

В неділю 18 квітня, в Дніпрі, більше 20ти екіпажів на класичній техніці зібралися, щоб вирушити в пробіг весняними вулицями міста.
Метою заходу було відкриття ретро авто сезону в Дніпрі, а також ознайомлення учасників з різноманітними скульптурами та пам’ятниками міста, не без локально відомих мініатюрних скульптур від проєкту “Відчуй Дніпро”. Захід був символічно приурочений до Міжнародного дня пам’ятників та скульптур.

Сторінка ретроавто пробігу “За Фігурами”

В очікуванні початку гонки, учасники приїхали на стартовий пункт – Фестивальний причал, який відразу перетворився на повноцінну технічну виставку! І коли кольорові авто заполонили площу – здавалося, що й хмари розійшлися, щоб не заважати людям милуватися старовинною красою. В живій атмосфері можна було детально оглянути техніку оглядали техніку та поспілкувалися з її власниками, учасниками пробігу.

Як це було

На гонку приїхала різноманітна техніка. Присутніми була народні улюбленці, випускники заводів ГАЗ, ЗАЗ, ВАЗ, ЛуАЗ та “Москвич”, і навіть один мотоцикл – Урал. Для любителів зарубіжних моделей завітали вінтажні моделі марок Mercedes, Nissan, Volkswagen. Кожному відвідувачу було на що подивитися!

Техніка учасників пробігу

Пробіг почався – й команди відразу роз’їхалися містом, орієнтуючись згідно отриманої карти. На мапі були зображені місцеві скульптури та пам’ятки, які й виступили пунктами маршруту. Учасникам дістався непростий, але цікавий квест – знайти якомога більше скульптур, виповнити спеціальне завдання та зробити селфі біля кожної з них! Час спливав дуже швидко – перемога очікувала найспритніших та найуважливіших!

Тріумфальний подіум

Цього разу перше місце в основному заліку здобув досвідчений учасник пробігів та ралі, видатний реставратор та колекціонер Василь Панкратов, на розкішному Mercedes-Benz 280s, 1969 року. Вітаємо також М. Тауса, Я. Кисленко, Ю. Кривченко, В.П. Шевченко, А. Деркач, А. Бажан, В. Афанасенко. Дякуємо всім екіпажам, що проявили активність та приїхали, а також всім відвідувачам, які прийшли та підтримували пробіг!

​Переможці в загальному заліку

🥇 1 місце – Панкратов В.А.; Mercedes-Benz 280s, 1969 р.в.
​ 🥈 2 місце – Таус М.; ГАЗ-24, 1984 р.в.
​ 🥉 3 місце – Кисленко Я.; Москвич 408, 196 6р.в.,
(3 екіпажі зайняли третє місце, але оскільки згідно регламенту пробігу перемогу здобуває найстарший автомобіль, наступні учасники посіли 4 та 5 місце відповідно)
🏅 4 місце – Кривченко Ю.; ЛУАЗ, 1979 р.в.
🏅 5 місце – Шевченко В.П.; ЗАЗ 968 М, 1983 р.в.

​Кращий Автотурист

🏆 Деркач А.; ГАЗ-21, 1958р.в. м. Запоріжжя.
🏆 Бажан А.; ВАЗ 2101, 1973р.в. м. Запоріжжя

​Кращий Жіночий Екіпаж:

​​🏆Афанасенко В.; Москвич Сатурн 412, 1969р.в.

Дякуємо всім за чудовий захід!

Особливо відмітимо організаторів заходу – учасника УАК Михайла Пруднікова, всю чудову команду партнерів УАК, технічного музею “Машини Часу”, а також культурно-просвітницький проєкт “Відчуй Дніпро”. Карен Агаджанян та команда #ВідчуйДніпро – культурні активісти, які і є авторами бронзових міні-скульптур, що були взяті за основу пробігу. В цих талановито відтворених мініатюрах, розкиданих по визначним локаціям міста, криється добра ідея – просвітляти щодо багатої історії та культури Дніпра. Рекомендуємо обов’язково ознайомитися з діяльністю проєкта “Відчуй Дніпро” та завітати до музею “Машини Часу” – вони стараються і постійно розвивають українську культуру!

Дякуємо за влаштування прекрасного заходу! Ми тільки у початку ретро авто сезону 2021, далі буде ще більше! Уважно слідкуйте за анонсами, підписуйтесь на сторінку УАК у Facebook та розповідайте знайомим!

Відвідуйте та підтримуйте ретро авто заходи! До зустрічей!