З днем народження, улюблений Президент!

1 лютого – день народження президента УАК, шановного Шумського Анатолія Георгійовича!

Анатолій викликає захоплення у кожного, хто з ним знайомий. Адже коли спостерігаєш, як він живе та працює, несвідомо виникає почуття величі. Щось подібне ти відчуваєш від зустрічі з власним кумиром, будь то відомий співак, зірковий актор або футболіст.

Анатолій – людина, яка буквально працює без відпочинку. Саме старанною працею, кожного дня, він досягнув життєвих вершин, про які більшість із нас може тільки мріяти. Іноді здається, що на власній роботі проливаєш сім потів, виснажуєшся до знесилення. Але наш герой настільки старанний та продуктивний, що виграє будь-яке порівняння. Сам переповнений енергією, він мотивує і оточуючих! Як приклад, ідеал невтомності та працездатності.

Президент УАК також – один із найактивніших ентузіастів ретро техніки, що нам відомі. Людина скромна, Анатолій нечасто афішує, наскільки багато витрачає ресурсів, енергії та часу на розвиток вітчизняної ретроавто культури. Як один із найбільших колекціонерів та реставраторів в Україні, він покладає життя на благу справу зі збереження, захисту та популяризації автомобільної спадщини. Анатолій заслуговує на повагу від кожного цінителя ретро техніки

У Анатолія є щира мрія – об’єднати всіх ентузіастів ретро авто по всій Україні… Як фортецю укріпити наше улюблене захоплення. І розвинути ретро авто рух до вершин успіху. Це чудова мета, і наша задача – допомогти в її реалізації!

Привітання від учасників УАК

Давайте разом привітаємо нашого улюбленого Президента УАК з днем народження!
Побажаємо Анатолію Георгійовичу здоров’я та натхнення, для досягнення ще більших перемог. Щоб в усіх справах супроводжувала фортуна, а життя дарувало тільки щастя та позитив
Поширюйте це привітання, щоб всі цінителі ретро авто України знали своїх героїв!