Позняк Дмитро Юрійович – засновник і директор музею техніки “Фаетон” святкує день народження!

28 липня ми відзначаємо день народження одного із лідерів ретроавто руху, а також учасника УАК Дмитра Позняка. Дмитро – видатний колекціонер і реставратор техніки, якому вдалося зберегти сотні одиниць техніки, більше, ніж ви можете уявити. І як істинний меценат і патріот, він створив найбільший технічний музей в державі, на радість Запоріжжя, та на гордість України.

Щиро дякуємо Дмитру за всі зусилля та добро заради благої справи – захисту, збереження та популяризації нашої технічної спадщини та історії!

Від імені учасників Українського автомобільного клубу бажаємо Дмитру Юрійовичу міцного здоров’я, особистого щастя та успіхів в усіх справах!

Нехай все у вас, у вашої родини та близьких людей буде добре! Продовжуйте працювати на благо нашого спільного захоплення, і нехай ваша прекрасна колекція поповнюється все новими шикарними автівками та мотоциклами!

Вітаємо також всю чудову команду наших партнерів із музею техніки “Фаетон” зі святом вашого незамінного керівника.

Ви також можете віддячити Дмитру та привітати його! Приходьте до його музею “Фаетон” в Запоріжжі, з друзями та родиною, щоб підтримати технічний музей з найбільшою експозицією техніки в країні!

Деталі про музей та як його відвідати шукайте на сайті – faeton.zp.ua

З днем народження, друже!

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити цікавих новин ретро авто культури!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал

УАК об’єднує ентузіастів ретро техніки Україні. Приєднуйтесь!