З новим 2022 роком та щасливих вам свят!

2021 рік був непростим, але вкрай плідним роком для Українського автомобільного клубу! Нам вдалося чимало із того, про що ми мріяли: організувати яскраві заходи, зустріти нових цікавих людей та прийняти в учасники клубу десятки гідних ентузіастів ретро техніки. Успішна була і наша діяльність на міжнародній арені: в цьому році УАК отримав статус повноцінного представника FIVA, можливість видавати сертифікати на історичну техніку, FIVA ID (про що ви дізнаєтесь вже незабаром. Для нас це був рік хвилюючий, але точно радісний! Сподіваємось, ваш минулий рік також не розчарував.

В цю чудову святкову пору, давайте по старій традиції залишимо все погане в Старому році. І так разом із вами будемо з ентузіазмом дивитися вперед, в світле майбутнє! Заряджайтесь позитивом та радісними очікуваннями, адже Український автомобільний клуб в Новому році планує розвивати ретро авто рух ще активніше!

  В Новому році УАК прагне

 • Більше популяризувати ретро авто культуру та УАК, прийняти десятки і сотні нових учасників
 • Активніше випускати публікації з новинами українського та світового ретро авто руху
 • Налагодити процедуру видачі сертифікатів FIVA Identity Card
 • Влаштовувати та допомагати в організації якісних заходів з ретро автомобілями
 • Продовжити укріпляти статус України на міжнародній арені ретро авто культури як офіційний представник FIVA, тепер – з повноцінним статусом
 • Невичерпного здоров’я, більше щасливих моментів, до яких хотілося б повернутися. Миру та благополуччя вдома. Щоб улюблена ретро техніка завжди була поруч як вірний товариш. Щоб її краса та велич вічно дарувала яскраві емоції оточуючим.

  Дякуємо, що залишаєтесь з нами! Слідкуйте за УАК, продовжуйте долучати знайомих!
  Зустрінемось у Новому 2022 році!!!

  ________________________________________

  Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити інших цікавих новин від української авто- ретро- спільноти!

  УАК на Facebook

  Наш Telegram канал