З днем народження, друже!

Сьогодні день народження відзначає наш любий друг, учасник клубу УАК та партнер, шановний Павло Лозовенко!

Якщо ви також розділяєте пристрасть до класичної техніки учасників УАК та слідкуєте за ретро авто рухом України, ім’я Павла Лозовенка має бути вам добре знайоме. Павло – один із найбільш активних та відомих ентузіастів ретро авто культури країні, очільник київського клубу цінителів ретро авто Old Car Service та один із головних організаторів знаменитого Old Car Land. Він не тільки защищає та зберігає нашу технічну спадщину, як видатний колекціонер та реставратор. Але також всіма можливими силами популяризує наш рух, як активний учасник та організатор найкращих ретро ралі, виставок та фестивалів.

Вітаємо від імені всієї ретро авто спільноти!

Дорогий Павло, від щирого серця дякуємо тобі за все, що ти робиш.
Неможливо побажати кращого учасника та союзника в спільній та благій справі – щодо розвитку українського ретро авто руху!

Нехай життя надає тобі всі можливості, щоб займатися улюбленою справою. Міцне здоров’я та нескінченну енергію. Мир, злагоду та достаток в твоїй домівці. Любов та турботу від рідних, близьких та друзів. Всього тобі найкращого!

Приєднуйтесь до святкування!

Залишайте привітання в публікації на нашій сторінці в Facebook, пишіть в коментарях власні теплі слова!

А також, слідкуйте за діяльністю Павла Лозовенко та київського клубу технічної класики на сторінці OldCarService!
Підписуйтесь і на Youtube канал OldCarService, на відео якого Павло виступає як незмінний і без сумнівів талановитий ведучий!
Обов’язково завітайте на фестиваль Old Car Land 28-30 травня , щоб особисто віддячити нашому герою за все добро, що він робить.