Офіційно! Український автомобільний клуб і Спілка автомобілістів Львівщини – партнери

На днях до офісу УАК завітав Володимир Слушняк, координатор ГО “САЛ”. З подарунками: вимпелом, прапорцями, грамотами “подяки” з символікою Спілки, а також дуже особливим ретро автомобілем з секретом всередині. Яким? Дивіться на фото нижче

На зустрічі президент УАК Анатолій Шумський підписав меморандум про співробітництво між нашими організаціями.

ГО “САЛ” – об’єднання автомобілістів, які захищають інтереси водіїв, просвітлюють українців на теми ПДР та гендерної рівності, займаються організацією пробігів, благодійністю. Як і в УАК, чимало учасників їх організації цікавляться ретро технікою та беруть участь в тематичних заходах. Більше деталей про діяльність організації можете знайти в їх групі Facebook за посиланням.

Нас об’єднують багато спільних напрямків діяльності та принципів. І так будемо працювати разом, передусім – в сфері організації спільних заходів та об’єднання автомобілістів України.

Дякуємо Володимиру за візит, який залишив лише дружні, приємні враження!

РАЗОМ МИ СИЛА!

Також рекомендуємо переглянути цікаву статтю від Анатолія Шумського, я якій президент УАК розповідає все найважливіше про основи ретро авто культури

Також обов’язково дивіться огляд пам’ятнику у вигляді літака Ан-2т, який силами Українського автомобільного клубу, за допомогою КПІ та ДІ “Антонов” відновили та встановили в центрі Києва!

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити цікавих новин ретро авто культури!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал

УАК об’єднує ентузіастів ретро техніки Україні. Приєднуйтесь!