Вчора учасники УАК провели останній день на найбільшому технічному фестивалі, OldCarLand

В цю неділю Український автомобільний клуб проводжав наймасштабніший за багато місяців захід з ретро технікою. Ми чекали місяцями – але навіть не помітили, як минули ці три дні. Три дні милування шикарними ретро автівками та мотоциклами. Три дні живого спілкування та нових знайомств з чудовими людьми, ентузіастами авторетро. Три дні, наповнених цікавими заходами: ралі, конкурсами, екскурсіями, вікторинами. І як хотілося, щоб ці веселі часи розтягнулися на вічність!

Цього разу наш клуб на виставці представив декілька автомобілів, які отримали призові місця:

Найкраща реставрація вітчизняного автомобіля

Приз за найкращу реставрацію вітчизняного автомобіля отримав президент УАК Анатолій Шумський та його ГАЗ-21Р “Волга”. Блискучий та ідеально збережений (всього 16 тисяч пробігу), цей автомобіль сірого кольору виглядає неперевершено на будь-якому фото. І наші учасники ще не раз побачать його на заходах від УАК як одну із перлин колекції президента клубу

Найкращий спецавтомобіль

За найкращий спецавтомобіль заслужено відмітили Артема Рудницького, нашого друга і партнера, керівника реставраційної майстерні Vintage Motors. Його РАФ-2203 “Латвія” став зіркою експозиції серез спецтехніки. І наша улюблена “Швидка допомога” не стояла статично, а постійно курсувала по фестивалю з активною сиреною, на радість здивованих відвідувачів. Якщо бажаєте відновити будь-яку ретро техніку до такого дивовижного стану – рекомендуємо наших партнерів, майстерню Vintage Motors

Найкраща військова техніка фестивалю

За найкращу військову техніку нагородили наших друзі та активних учасників діяльності УАК, 701-шу легку ремонтну роту 1-ї дивізії армії США часів Другої світової війни!
Група військово-історичних реконструкторів зайняла тактичну висоту на холмі біля основної експозиції. Так, в їх колоритному лагері, кожен бажаючий мав змогу відчути військову атмосферу часів Другої світової: випити “коли” і навіть покататися по зеленим полям музею

Дякуємо учасникам та організаторам

Дякуємо всім учасникам та відвідувачам OldCarLand2021. Без вас не було цього свята ретро авто культури. На техніці чи без, ви прийшли та підтримали подію, створили свято для всіх. УАК обов’язково буде і на наступному фестивалі й запрошує всіх разом з нами!

Особливо відмітимо наших добрих друзів, організаційний комітет Old Car Land та засновника фестивалю й почесного учасника УАК Павла Лозовенка, директора київського ретроавто клубу Old Car Service. Незважаючи на непрості часи та всі опасіння, їм вдалося провести захід на вищому рівні. Молодці!

Цього літа нас чекають інші цікаві заходи та активності. Вступайте в УАК, слідкуйте за новинами. Будемо разом розвивати українську ретро авто культуру!

До наступних зустрічей!

Підписуйтесь на наші сторінки – щоб не пропустити цікавих новин ретро авто культури!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал

УАК об’єднує ентузіастів ретро техніки Україні. Приєднуйтесь, адже разом ми – сила!