Україну відвідав Тіддо Брестерс (Tiddo Bresters), президент Міжнародної федерації ретро техніки FIVA

Новий 2022 рік для Українського автомобільного клубу почався з історичної події! Адже до нас в Україну завітала людина, яка має вплив на весь світ ентузіастів ретроавто – наш друг і колега Тіддо Брестерс з Нідерландів.

Пан Тіддо приїхав на запрошення Анатолія Шумського, президента УАК. І оскільки власний візит почесний гость називав “персональним”, можливо тому, що приїхав з Амстердаму не один, а з дружиною Маріанною. Для Українського автомобільного клубу це – особлива честь та задоволення, оскільки наша організація вже більше двох років є учасником FIVA її та офіційним національним представником на території України. До того ж, ми давно знаходимося в дружній комунікації з іноземними колегами по спільному захопленню ретро технікою та нашою технічною історією

Які цікаві місця відвідав президент FIVA?

Два роки дому, ще до «карантинних» часів, пан Тіддо вже відвідував нас в Києві, але тоді його візит, нажаль, був досить коротким і не дозволив йому детально познайомитися з українською культурою. Президента FIVA в Києві очікувала заздалегідь підготовлена учасниками УАК програма, що враховувала як робочі зустрічі, так й культурно-розважальні заходи. Зокрема, Анатолій Шумський особисто провів йому екскурсії по визначним та красивим місцям Києва: Софії Київській, Володимирській гірці та Андріївському узвозі, Києві-Печерській лаврі, Мамаєвій слободі.

Із великим задоволенням Тіддо переглянув “Лускунчика” в Національному академічному театрі. Побував він і в музеях, зокрема, в Політехнічному музеї ім. Б. Патона в КПІ, який справив на Тіддо особливе враження, як на поціновувача технічної історії.

Читайте також – В КПІ встановили меморіальну дошку великому українцю Борису Патону. Президент УАКУАК взяв участь в церемонії!

Ну і як без національної кухні!
Майже кожного дня президент FIVA куштував українські страви в кращих тематичних ресторанах столиці.

А потім, ми зібралися в офісі УАК для проведення регіональної відеоконференції національних представників FIVA, про яку детальніше дивіться в наступній публікації (незабаром на сайті)

________________________________________

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити інших цікавих новин від української авто- ретро- спільноти!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал