Київською областю проїхали десятки ретро автівок!

Як Український автомобільний клуб відмітив День Державного Прапора. Фотозвіт

Вчора, 23 серпня, наш клуб УАК взяв участь у пробігу ретроавто по населеним пунктам Бучанської територіальної громади. Захід був організований нашими добрими друзями, командою технічного фестивалю OldCarLand та Бучанською міською радою. Всього приїхали біля 30ти вінтажних автівок. В дружній атмосфері однодумців ми виїхали у пробіг, від Бучанського міського парку через Ворзель, Бабинці, Гаврилівку, Синяки, Лубянку, Блиставіці і назад до Бучі.

На захід завітало чимало наших друзів та знайомих, ентузіастів авторетро з Києва та області. І не менше цікавої техніки!

Техніка від УАК

Президент нашого Українського автомобільного клубу Анатолій Шумський представив цілих 5 одиниць техніки! Нас ви бачили на кремовій «Побєді» ГАЗ-М-20 кабріолет, сірій «Волзі» ГАЗ-21, ВАЗ 2102 «ДАІ», «експортному» Москвичі-408, а також «вухастому» Запорожці ЗАЗ-966.

Всі автомобілі – в чудовому технічному та автентичному стані і неодмінно привертали увагу інших учасників пробігу та глядачів.

Вітчизняна техніка на пробігу. Фотозвіт

Крім експозиції від нашого клубу УАК, цінителі вітчизняної класики могли побачити не один ретро автомобіль часів до Незалежності. Очолювала пробіг ГАЗ-13 «Чайка», представницьке авто в бездоганному стані.

Не обійшлося і без народних улюбленців ГАЗ-21 та ГАЗ-24. Цілих 5 «ластівок» їхали в складі колони: чорного, білого, сірого (від УАК), червоного і блакитного кольору.

Довершували експозицію декілька гідних представників заводів ВАЗ та Москвич. Особливо запам’ятався блакитний Москвич-401, власник якого завітав в патріотичному одязі і доповнював святкову атмосферу музикою з вінтажних патіфонів.

Іномарки на пробігу. Фотозвіт

Приємно було бачити на пробігу автомобілі з Європи та США, яких завжди менше, ніж вітчизняних, на український ретро авто заходах. Для цінителів розкоші власною красою хизувався білий Rolls-Royce. Захищали честь власних марок автівки Mercedes, Skoda, DeSoto, Oldsmobile, Volkswagen, Audi та Porsche.

Кожний ретромобіль – дбайливо відреставрований та доглянутий турботливими власниками. Якими авто були представлені іномарки – дивіться на фото!

Вітаємо з Днем Прапора і Днем Незалежності!

Ось так ентузіасти технічної класики Києва та Київської області, скликані організаторами фестивалю OldCarLand відмітили важливі для нашої країни свята. З ювілеєм тебе, рідна Україна!

А як ви відсвяткували? Розповідайте нам в коментарях за посиланням

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити інших цікавих звітів в авто ретро заходів!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал