Співпраця УАК – КПІ – АНТОНОВ

Анатолій Шумський, президент Українського автомобільного клубу, зустрівся із очільниками КПІ та ДП «Антонов» та обговорив співпрацю.

Деталі зустрічі дивіться у відео від наших партнерів із КПІ.

В теплій атмосфері, незважаючи на морозну погоду, зустрілися очільники університету та заводу разом із учасниками УАК. В дружній манері спілкувалися на теми партнерства, української освіти, наукової та технічної спадщини. Гостей в КПІ привітав особисто ректор, Михайло Згуровський, який провів для делегатів його традиційну екскурсію університетом. Був присутній і в.о. гендиректора ДП “Антонов” Сергій Бичков. Зіркою зустрічі стала донька на весь світ відомого авіаконструктора, Анна Олегівна Антонова.

Темою зустрічі зокрема був ретро-літак, а саме моделі Ан-2т, класу “легкий багатоцільовий біплан”, який нещодавно разом придбали президент УАК, Анатолій Шумський та учасник Правління УАК, Максим Кушнарьов. Віддані благій справі колекціонери та меценати, Анатолій та Макс Кушнарьов витрачають чимало зусиль заради збереження нашої історії та культурної спадщини. І допомога таких людей потрібна не тільки #ретроавто!

Тепер, при підтримці КПІ ім. Ігоря Сікорського та авіабудівного заводу “Антонов”, легендарний літак буде відреставрований!

Зранений “рубцями” часу, бідолашний Ан-2т стараннями Анатолія та Максима потрапив до Києва. І вже незабаром над літаком проведуть бездоганну зовнішню реставрацію кращі майстри від ДП “Антонов”
В фінальному вигляді кожен бажаючий зможе побачити наш Ан-2т, установлений в парку КПІ, в сквері імені Піонерів Авіації!

З нетерпінням чекаємо на можливість власними очима поглянути на нього в готовому стані. І обов’язково оповістимо вас, коли цей момент настане!

Слідкуйте за УАК у Facebook, щоб не пропустити нових цікавих оновлень!