Партнери УАК

Задля якіснішої реалізації нашої мети, цілей і завдань, нам потрібно об‘єднувати навколо себе потужну спільноту однодумців

Дізнайтеся більше про наших надійних партнерів, які розділяють спільне захоплення ретро автомобілями і поважають цінності УАК.

Наші Професійні партнери – це експерти у наданні якісних товарів і послуг, що пов’язані з автомобільним ретро рухом, і яких УАК може вам порекомендувати.

Наші Колективні учасники – це громадські організації та спілки, музеї та інші об’єднання, діяльність яких пов’язана з культурою та рухом ретро автомобілів, та які представлені в УАК як Колективні учасники.

Професійні партнери УАК

Музей техніки «Фаетон»
Найбільший авто ретро музей України

Музей «Фаетон» – один із 20 найбільших технічних музеїв Європи. Він отримав визнання як наймасштабніша колекція ретро технологій у Книзі Рекордів України й щодня приймає все нових і нових захоплених відвідувачів!

Сьогодні вражаюча розмірами та різноманіттям композиція музею включає понад 250 транспортних засобів. Виставка представляє не тільки автомобілі, але й цілі колекції велосипедів, мотоциклів, скутерів, металевих іграшок, різного військового обладнання, холодної та вогнепальної зброї! УАК рекомедує музей «Фаетон», як обов’язковий пункт для відвідування кожним поціновувачем ретро авто культури.

Веб-сайт: https://faeton.zp.ua/
Тел.: +380 61 717 17 80, +380 99 905 27 02

Vintage Motors
Реставраційна майстерня

Реставраційна майстерня Vintage Motors була заснована в 2006 році та з тих самих пір активно й вельми успішно займається пошуком, комплектацією, реставрацією і продажем унікальних ретро автомобілів і мотоциклів.

І ніхто краще не може краще розповісти про Vintage Motors, ніж десятки і навіть сотні різноманітних одиниць ретро техніки, справді майстерно відновлених за допомогою професійних фахівців, що днями і ночами працюють в майстерні заради задоволення багатьох клієнтів по всій Україні, серед яких – чимало членів УАК.

Веб-сайт: vintagemotors.com.ua/
Тел.: +380 44 400 12 93, +380 50 311 08 00
Motoreplika
Спеціалісти в сфері ретро мотоциклів

Фахівці, що працюють у Motoreplika, віддають все власне життя та час своїм улюбленцям – ретро мотоциклам всіх марок та моделей, їх колекціонуванню, збереженню та обережному відновленню.

Майстерня Motoreplika пропонує надійні послуги в сфері ремонту, реставрації, кастомізації ретро мотоциклів та окремих їх запчастин за лояльними цінами. А в інтернет-магазині motoreplika.com ви можете знайти всі необхідні запчастини та вузли для будь-яких потреб, в тому числі рідкісні. Високий рівень якості та автентичності гарантується!

Веб-сайт: motoreplika.com/
Тел.: +380 98 530 73 95

Автоклассика
Магазин автозапчастин

Автоклассика – це інтернет-магазин та салон присвячений ретро автомобілям, їх реставрації та автентичним запчастинам. На сайті Автоклассики ви можете обрати й придбати необхідні деталі швидко та з гарантією безпеки. Магазин забезпечує широкий вибір запчастин і аксесуарів для вітчизняних ретро автомобілів різноманітних виробників та типів.

Вас порадує не тільки якість, але й лояльні умови оплати та доставки товарів. Будьте впевнені, ваші придбання будуть в цілості доставлені, в будь який час і по всьому світу. Рекомендуємо ознайомитися!

Веб-сайт: avtoclassika.com/
Тел.: +380 68 361 68 42, +38 095 792 51 81
Old Car Service
Київський клуб технічної класики

Old Car Service – клуб та майстерня, яка об’єднує палких київських ентузіастів ретро техніки з 1998 року. Довірені друзі та партнери УАК, клуб займається реставрацією класичних автомобілів та організацію заходів.

Вже десятки ретро авто були якісно відновлені майстрами з OldCarService: серед них найкращі взірці вітчизняного автопрому, а також чимало цінних «іномарок». Дружній клуб відомий нам як організатор масових зльотів та фестивалів з ретро авто. Саме Old Car Service разом із очільником, Павлом Лозовенко, проводить один із найкращих ретро авто заходів в Україні, знаменитий Old Car Land. Український автомобільний клуб рекомендує ознайомитися з діяльністю OldCarService. Відвідуйте Old Car Land в Києві разом із УАК!

Найбільший технічний фестиваль: Old Car Land
Youtube-канал: Old Car Service TV

Колективні учасники УАК

Кузница Тест Драйва
Цікавий Youtube канал на ретро авто тематику

Один із найбільших Ютуб каналів в Україні, який розповідає про ретро техніку. Огляди авто, мотоциклів та навіть літаків! Історія автомобілебудування. Реставрація техніки. Рекомендуємо підписатися!

Технічний музей «Машини часу»
Неповторна атмосфера минулих часів

Захоплююча виставка автомобілів Технічного музею «Машини часу» разом із автентично відтвореною атмосферою 70-х років дозволять вам, як у справжній машині часу, відвідати минулі століття. Обов’язково відвідайте цей чудовий музей у Дніпрі! Члени УАК отримують знижку 50% на вхідний квиток.

Веб сайт: mvr.dp.ua
Політехнічний музей
Державний політехнічний музей

Дорогі колеги УАК із Державного Політехнічного музею – великі знавці та експерти в сфері ретро техніки. В їх різноманітній експозиції ви побачите старовинні технічні прилади (серед яких і ретро авто) а також дізнаєтесь багато цікавого про виникнення та історію нашої технічної спадщини.

Веб сайт: museum.kpi.ua
Замовлення екскурсій: +38 044 406-85-17
Інститут досліджень авторинку
Формуємо цивілізований авторинок України

Інститут досліджень авторинку – організація українських експертів в сфері автомобільного ринку. На їх сторінках кожний автомобіліст знайде корисну інформацію щодо стану та розвитку сучасного авторинку. Новини вони подають в доступному вигляді на сайті та сторінках в соцмережах. Разом ми також розроблюємо законопроєкт щодо ретро техніки. Рекомендуємо підписатися та слідкувати!

Веб сайт: eauto.org.ua
Музей “Мотомир” Олександра Фролова
Одна із найкращих експозицій ретромото техніки в Україні

Ретро гараж “Мотомир” – унікальний музей ретромото техніки, що знаходиться в м. Кам’янське (раніше – Дніпродзержинськ). В музеї ви побачите більше 45 мотоциклів різноманітних епох та ступенів реставрації. Все це – результат десятиліть праці власника музею, відомого реставратора Олександра Фролова

Замовлення екскурсій: +38 067-563-62-48
АФК ЗАЗ КОЗАК
Львівський клуб любителів ретро техніки

Громадська організація “Авто-Фан-Клуб “ЗАЗ КОЗАК” – одна із найстаріших та найбільш відомих організацій ентузіастів ретро техніки в Україні, історія якої почалася аж в 1983 році! Протягом існування АФК ЗАЗ КОЗАК об’єднав чимало гідних людей, закоханих в класичні автівки та мотоцикли. А учасники клубу постійно організовують чудові ретроавто заходи, зокрема знамениті гонки LEOPOLIS GRAND PRIX. Зараз “ЗАЗ КОЗАК” знають всі проінформовані учасники авторетро руху. З 2021 року АФК ЗАЗ КОЗАК і УАК стали офіційними партнерами, заключивши меморандум про співпрацю.

Веб сайт клубу: zazkozak.com
Facebook АФК ЗАЗ КОЗАК: facebook.com/zazkozak