Партнери УАК

Задля якіснішої реалізації нашої мети, цілей і завдань, нам потрібно об‘єднувати навколо себе потужну спільноту однодумців.

Дізнайтеся більше про наших надійних партнерів, які розділяють спільне захоплення ретро автомобілями і поважають цінності нашого клубу.

Наші Професійні партнери – це експерти у наданні якісних товарів і послуг, що пов’язані з автомобільним ретро рухом, і яких УАК може вам порекомендувати.

Наші Колективні учасники – це громадські організації та спілки, музеї та інші об’єднання, діяльність яких пов’язана з культурою та рухом ретро автомобілів, та які представлені в УАК як Колективні учасники.

Професійні партнери УАК

Музей техніки «Фаетон»
Найбільший авто ретро музей України

Музей «Фаетон» – один із 20 найбільших технічних музеїв Європи. Він отримав визнання як наймасштабніша колекція ретро технологій у Книзі Рекордів України й щодня приймає все нових і нових захоплених відвідувачів!

Сьогодні вражаюча розмірами та різноманіттям композиція музею включає понад 250 транспортних засобів. Виставка представляє не тільки автомобілі, але й цілі колекції велосипедів, мотоциклів, скутерів, металевих іграшок, різного військового обладнання, холодної та вогнепальної зброї! УАК рекомедує музей «Фаетон», як обов’язковий пункт для відвідування кожним поціновувачем ретро авто культури.

Веб-сайт: https://faeton.zp.ua/
Тел.: +380 61 717 17 80, +380 99 905 27 02

Vintage Motors
Реставраційна майстерня

Реставраційна майстерня Vintage Motors була заснована в 2006 році та з тих самих пір активно й вельми успішно займається пошуком, комплектацією, реставрацією і продажем унікальних ретро автомобілів і мотоциклів.

І ніхто краще не може краще розповісти про Vintage Motors, ніж десятки і навіть сотні різноманітних одиниць ретро техніки, справді майстерно відновлених за допомогою професійних фахівців, що днями і ночами працюють в майстерні заради задоволення багатьох клієнтів по всій Україні, серед яких – чимало членів УАК.

Веб-сайт: vintagemotors.com.ua/
Тел.: +380 44 400 12 93, +380 50 311 08 00
Motoreplika
Спеціалісти в сфері ретро мотоциклів

Фахівці, що працюють у Motoreplika, віддають все власне життя та час своїм улюбленцям – ретро мотоциклам всіх марок та моделей, їх колекціонуванню, збереженню та обережному відновленню.

Майстерня Motoreplika пропонує надійні послуги в сфері ремонту, реставрації, кастомізації ретро мотоциклів та окремих їх запчастин за лояльними цінами. А в інтернет-магазині motoreplika.com ви можете знайти всі необхідні запчастини та вузли для будь-яких потреб, в тому числі рідкісні. Високий рівень якості та автентичності гарантується!

Веб-сайт: motoreplika.com/
Тел.: +380 98 530 73 95

Автоклассика
Магазин автозапчастин

Автоклассика – це інтернет-магазин та салон присвячений ретро автомобілям, їх реставрації та автентичним запчастинам. На сайті Автоклассики ви можете обрати й придбати необхідні деталі швидко та з гарантією безпеки. Магазин забезпечує широкий вибір запчастин і аксесуарів для вітчизняних ретро автомобілів різноманітних виробників та типів.

Вас порадує не тільки якість, але й лояльні умови оплати та доставки товарів. Будьте впевнені, ваші придбання будуть в цілості доставлені, в будь який час і по всьому світу. Рекомендуємо ознайомитися!

Веб-сайт: avtoclassika.com/
Тел.: +380 68 361 68 42, +38 095 792 51 81

Колективні учасники УАК

Музей техніки «Фаетон»
Унікальна пам’ятка Запоріжжя

Музей техніки Фаетон – найбільший український приватний музей техніки (ретроавтомобілів, мотоциклів і військової техніки), розташований в Запоріжжі.

Веб сайт: faeton.zp.ua
Технічний музей «Машини часу»
Неповторна атмосфера минулих часів

Захоплююча виставка автомобілів Технічного музею «Машини часу» разом із автентично відтвореною атмосферою 70-х років дозволять вам, як у справжній машині часу, відвідати минулі століття. Обов’язково відвідайте цей чудовий музей у Дніпрі! Члени УАК отримують знижку 50% на вхідний квиток.

Веб сайт: mvr.dp.ua
Політехнічний музей
Державний політехнічний музей

Дорогі колеги УАК із Державного Політехнічного музею – великі знавці та експерти в сфері ретро техніки. В їх різноманітній експозиції ви побачите старовинні технічні прилади (серед яких і ретро авто) а також дізнаєтесь багато цікавого про виникнення та історію нашої технічної спадщини.

Веб сайт: museum.kpi.ua
Замовлення екскурсій: +38 044 406-85-17