Дозвольте розповісти Вам про УАК

Історичні транспортні засоби і чудова ретро автомобільна культура, що склалася навколо, вкупі давно стали суттєво важливою частиною сучасного культурного життя і спадщини, яку ми з вами залишимо наступним поколінням.

Набагато більше, ніж засіб пересування – ці чудові транспортні засоби заслуговують на шанобливе ставлення, гідні особливого статуса в Законі, повинні бути забезпечені високим рівнем захисту історичної ідентичності, а також отримувати постійні можливості показати всьому світу власну значимість і красу! Але для реалізації даних прагнень їм потрібні друзі, відповідальні і довірені соратники, які ніколи не зрадять своїх улюблених “залізних коней”!

Вважаючи себе саме такими, вірними соратниками наших улюблених ретро автомобілів, ми об’єдналися – і так була створена громадська організація «Український Автомобільний Клуб» (УАК), з метою представляти інтереси історичних транспортних засобів разом з їх власниками та ентузіастами в Україні.

У 2020 році нам вдалося довести щирість і силу наших переконань і УАК отримав почесний статус єдиного офіційного національного українського представника FIVA (Fédération International des Véhicules Anciens), авторитетної міжнародної федерації, яка об’єднує під своєю егідою ретро-автомобільні клуби зі всього світу.

Наша місія

  • Зберегти, захистити й примножити спільну автомобільну спадщину, створювати нові музеї і проводити реставрації

Объединить

  • Об’єднати воєдино шанувальників ретро автомобілів з усієї України, зміцнити дружбу з іноземними однодумцями

Организация мероприятий

  • Брати активну участь в організації та проведенні заходів, популяризуючи наше спільне захоплення

Напрями діяльності УАК

Для реалізації нашої мети та місії УАК орієнтований на наступні напрямки діяльності:

Захист

Завдання щодо захисту, нашої загальної та рідної технічної культурної спадщини в сфері історичних транспортних засобів є пріоритетним завданням нашого клубу. Адже ретро автомобілі потребують турботи, перш за все – на законодавчому рівні. Ми прагнемо, щоб ентузіасти і власники ретро техніки завжди могли відчувати безпеку їх улюбленого захоплення і автомобілів.

Auto_3

Збереження

Важливою складовою технічної і культурної цінності ретро автомобіля є його ідентичність й цілісність, адже ці риси, як у людини – характер, здатні розповісти нам про істинну суть кожного транспортного засобу. І одним із важливих завдань ми вважаємо збереження цієї автентичності, шляхом уважних історичних досліджень, культурного просвітництва, обережного процесу реставрації, а також взаємодії з музеями та експертами.

Auto_3_1

Популяризація

Ретро-автомобільна культура прекрасна: її вагомість та стійкість викликає повагу, краса і елегантність захоплюють, а дружелюбність і ентузіазм людей, які їй захоплюються, просто не можуть не притягувати нових щирих шанувальників! Наш клуб поставив собі мету – популяризовувати ретро-автомобільний рух в Україні, і, розповідаючи співвітчизникам про всі його звитяги, вивести наше спільне захоплення на рівень визнання, якого воно заслуговує!

Об’єднання

Один в полі не воїн, але ми зовсім не відчуваємо себе самотніми в наших мріях і прагненнях! УАК насамперед був створений сдля об’єднання однодумців, стоячи поряд з якими будь-яка далека мета не здається недосяжною. Ми знаємо, в Україні таких людей чимало і ми розраховуємо на Вашу підтримку! Тільки під егідою єдиної, визнаної організації наші розрізнені зусилля і голоси стануть реальною силою. Приєднуйтесь!

Auto_5

Заходи

Одним з найбільш придатних форматів для прояву нашого захоплення є різноманітні заходи. Будь то фестиваль, виставка, гонка або ралі, конференція або майстер-клас – УАК активно організовує і підтримує подібні заходи по всій Україні. Ми допомагаємо їх охопленню а стежамо за якістю! УАК запезпечує гласніть, розміщуючи їх в Календарі, перегляньте та додавайте туди і власні заходи!

Auto_3_1

Репрезентація

Наш клуб готовий для почесної відповідальністі – представництва інтересів однодумців в Україні, дружніх ентузіастів і власників ретро автомобілів. Ви можете розраховувати на нашу підтримку – на державному, законодавчому, експертному, а також міжнародному рівні, адже УАК представляє Україну і на міжнародних заходах! УАК уважно вислухає і допоможе Вам, словом та ділом, тільки звертайтеся!