Зусиллями членами громадської організації «Український Автомобільний Клуб» сьогодні був публічно запущений веб-сайт нашого клубу, uac-retro.org!

На сторінках даного сайту Ви можете знайти всю інформацію загальної необхідності для розуміння того, що представляє собою УАК, які наші принципи та напрямки діяльності, які мрії включає в себе наша мета та місія, а також які особи та організації приймають участь у діяльності УАК.

Давайте ми коротко присвятимо Вас у ці принципіальні сторінки сайту::

Головна сторінка


Тут Ви знайдете найбільш короткий та місткий опис щодо основ УАК, а також усіх інших складаючий наш сайт сторінок

Наш Клуб

У цій секції Ви потрапите на детальний та зрозумілий опис діяльності УАК, цікавий витяг про історію та діяльність FIVA, нашого головного міжнародного партнера (FIVA), про головних учасників команди УАК (Наша команда), про партнерські УАК організації, які виступають нашими добрими друзями та надійними союзниками (Наші Партнери).

Вступ до клубу

Першочерговим завданням будь-якого клубу є консолідація окремих членів, ентузіастів певного спільного захоплення чи руху. Наше спільне захоплення історичними транспортними засобами (ретро автомобілями, як їх зручніше називати) об’єдую нас у велику дружню сім’ю. І на даній сторінці Ви знайдете шляхи, як також долучитися до УАК!

Документи

У даному розділі будуть публікуватися всі публичні установчі та організаційні офіційні документи УАК, для вашого комфорту поділені на окремі категорії.

Контакти

Коротко та зрозуміло, тут представлені контактні дані, за допомогою яких ви можете налагодити з нами зв’язок. Будь ласка, звертайтесь до нас при виникненні будь-яких питань, ми будемо завжди раді Вам допомогти!

Інтерактивні розділи

За винятком оснивних інформаційних розділів, на яких, як на стовпах, побудовані його сторінки, з розвитком УАК наш сайт поступово постійно поповнюється новими даними, а також включає можливість інтерактивної взаємодії з ВАМИ, нашими шановними відвідувачами та членами клубу.

Новини

Зокрема, ми постійно будемо публікувати оновлення в Новинах сайту, час від часу дбайливо відображаючи там найцікавіші історії та сповіщуючи Вас про найважливіші події зі світу ретро автомобілів. Ви можете прийняти участь у процесі підбору та оформлення наших новин і запропонувати нам тему або статтю, якою ви б хотіли поділитися!

Календар заходів

Кожного року в Україні проходять десятки, а то й навіть сотні різноманітних заходів із ретро автомобілями. Проте, дуже часто ці чудові події проходять без належного їм рівня визнання та відомості. Ми хочемо виправити цю несправедливу ситуацію й саме тому створили й будемо вести наш Календар заходів! Тут кожен бажаючий може подивитися, які значні та цікаві заходи з ретро автомобілями проходили та будуть проходити в Україні в найближчий період. Якщо ви — організатор такого заходу, зв’яжіться з нами та включайте свій захід до Календаря. Як та навіщо, дізнайтеся тут: Організаторам

Історія Автомобіля

Як окремий розділ нашого веб сайту, ця сторінка, не менш шановна ніж чудові автомобілі, які її будуть наповнювати, представляє собою живий альбом, насичений захоплюючими історіями окремих реальних автомобілів та їх власників. Ця сторінка — особлива, так як вона належить Вам, поважним власникам історичних транспортних засобів усіх різновидів. Діліться вашими історіями й ми будемо наповнювати цю сторінку фотографіями та статтями щодо саме Ваших залізних коней-красеней!

Перший тестовий запуск

Наше улюблене цифрове дитя, даний веб-сайт, тільки народилося і йому все ще необхідний деякий час та Ваша підтримка для того, щоби працювати на всі сто відсотків!
Зауважте, деякі сторінки поки що не будуть доступні, так як ми все ще налаштовуємо роботу сайту та коригуємо їх наповнення для дотримання максимального рівня якості!

Ви можете допомогти нам зробити цей сайт ще кращим! Обов’язково звертайтеся до нас, якщо у Вас є пропозиції та/або зауваження щодо роботи та наповнення сторінок — ми уважно вас вислухаємо та будемо враховувати Ваші відгуки в постійному прагненні до досконалості!

Дякуємо вам за розуміння!

А також, слідкуйте за УАК у соцмережах:
Долучайтеся до сторінки УАК у Facebook — facebook.com/UkrainianAutomobileClub
Вступайте до спільноти УАК у Telegram — Телеграм УАК