#OldCarExpo

Ми його очікували

Столиця об’єднує чимало палких цінителів та відомих колекціонерів ретро авто, служить базою для гучних ралі, фестивалей, виставок і зльотів. Давнісінько ентузіасти мріють про особистий куточок, в якому матимуть змогу насолоджуватися старовинною красою. Щоб зустрічати нових друзів та однодумців, разом проявляти улюблене захоплення. Київ заслуговує на власний музей автомобільної історії, але кияни його були позбавлені

ДО 2021 РОКУ

Адже колеги з організації “Олд Кар Експо” вже отримали офіційний статус свого дітища – першого у Києві музея ретро техніки. Віримо, що його експозиція порадує всіх цінителів ретроавто з столиці та не тільки!

Киянам буде до вподоби

Музей впродовж років дбайливо готувався до запуску. Організатори досі тримають деталі в таємниці, так як бажають представити експозицію в бездоганному вигляді! По секрету розкажемо, що частина експонатів вже виступала на ретро заходах. Кожного разу – в ролі народних улюбленців. Проте деякі з музейних авто та мотоциклів виставляються публічно вперше.

Присутні моделі різних країн виробництва: радянські, німецькі, італійські, британські, американські. Найстаріший автомобіль експозиції випущений 1935 року. Готуйтеся отримати враження, яких в Україні більше НЕ ЗНАЙТИ.

Привітання колегам

Давайте від щирого серця привітаємо наших друзів за такий вагомий внесок в розвиток ретро авто культури! Допоможіть добрій справі – ДІЛІТЬСЯ новиною. РОСКАЖІТЬ знайомим про скоре відкриття нового і, що важливіше – крутого, автомобільного музею в Києві.

Більше інформації очікуйте скоро на сторінках Old Car Land та Old Car Service в Facebook та від УАК!