Сьогодні день народження відзначає Михайло Прудніков, очільник технічного музею “Машини часу” та учасник УАК!

Герої є у всіх. Ідейні діячі, що власним розумом та стараннями створюють величне. Активісти, які організують та ведуть за собою. Ентузіасти, які вірять в добру справу та покладають на неї життя. І у нашої ретро авто культури є свої герої, Михайло – один із них.

Дніпро наразі наповнений любителями класичної техніки! Виставки, пробіги, зустрічі та фестивалі відбуваються кожного місяця. І саме наш іменинник – один із небагатьох відповідальних за всю позитивну активність! Честь і хвала!

Читайте, як в Дніпрі організували масштабний ретро пробіг, що був занесений в Календарний план УАК, ретро пробіг “По Фігурам”

Любий друже, бажаємо тобі всього найкращого! Нехай успіх та фортуна супроводжують життя. Продовжуй працювати на благо ретро авто руху, а ми – будемо підтримувати твої ідеї! З днем народження!

Ви також можете віддячити Михайлу! Приходьте до музею “Машини часу” та рекомендуйте друзям також завітати. Нагадаємо вам, що учасники УАК можеть отримати знижку -50% на білет в музей. Більше деталей дізнайтеся на веб-сайті музею – mvr.dp.ua або за телефоном +380972580001

Підписуйтесь на наші сторінки, щоб не пропустити більше цікавих анонсів та інших новин ретро авто руху України!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал