Каналу “Кузница Тест Драйва” вже 5 років!

Дивіться ювілейне відео! УАК також брав участь!!

Український автомобільний клуб вітає наших друзів та партнерів з пятирічним ювілеєм! За ці п’ять продуктивних років Youtube канал Кузница Тест Драйва випустив майже тисячу відеороликів і заслужено отримав визнання від українського ретроавто руху.

Це підтверджує статистика, адже канал налічує вже більше 47 мільйонів переглядів та 189 тисяч підписників – неймовірні числа!

  Що корисного для Вас знайдуть на “Кузні”?

 • Все про ретро техніку на будь-який смак. Огляди та тест драйви старовинних авто, а також мотоциклів, військової та спецтехніки Розкажуть та все наглядно покажуть. Навіть про ретро човни та літаки!
 • Об’єктивні огляди сучасних авто. Дізнаєтеся всі переваги, мінуси та особливості популярного транспорту сьогодення. Отримаєте цінні знання – чого ці новачки насправді варті!
 • Ретро авто заходи: яскраві моменти подій з історичною технікою. Що було цікавого? Які рідкісні екземпляри та імениті колекціонери завітали? Чи варто Вам їхати наступного разу?
 • Крім оглядів техніки, наші друзі-ковалі – любителі та знавці історії та реставрації. В пізнавальній манері вам розкажуть: як відновлюють старовинну техніку, інтригуючі моменти із історії автопрому, цікаві факти та історія легендарних моделей і т.д.
 • Та багато іншого! Різноманітний контент каналу так чи інакше знайде, чим вас здивувати – і в цьому сила нашої Кузні!
 • З днем народження, друзі!

  Вітаємо з днем народження дружню команду Кузница Тест Драйва, і персонально – незмінного ведучого та засновника, Максима Красильникова! Бажаємо енергії та творчої наснаги. Здоров’я та благополуччя. Щоб постійно, з кожним новим фантастичним відео, радувати і надалі Нас, ваших вірних глядачівґ!

  Дивіться відео Кузницы Тест Драйва та підписуйтесь на КАНАЛ на YouTube – це буде для наших друзів найкращим подарунком!

  Не забувайте слідкувати і за УАК, а також підписуйтесь на УАК у Facebook, щоб не пропустити нових цікавих оновлень!