В центрі Києва проїхала колона історичної техніки часів Другої Світової війни!

Як Український Автомобільний клуб відзначав День пам’яті та примирення.

Ранком 8го травня учасники УАК разом із колегами із військово-історичної групи “Перша піхотна дивізія армії США періоду Другої світової війни” зібралися разом, щоб виїхати в історичний автопробіг. Погода не радувала, але незважаючи на зливу, холод і сильний вітер, любов до ретро техніки зігрівала й надавала нам сили.

Нам дісталася почесна роль – на ГАЗ-67 очолювати колону військової техніки, повної історичних реконструкторів, всі в автентичній армійській формі. Бравою компанією ми виїхали по маршруту центром столиці, дивуючи прохожих. Так, наша колона відвідала пам’ятник Автомобілістам і Дорожникам, пам’ятник засновникам Києва, а також Обеліск місту-герою Києву на площі Перемоги. Протягом всього маршруту й на зупинках нам вдалося привернути увагу киян, що радісно вітали колону, охоче підходили поспілкуватись та фотографуватись.

Фотозвіт з автопробігу

Це була захоплююча подорож!

Дякуємо всім, хто доклав зусиль для організації такого видовищного дійства! Ми не тільки відзначили визначальний для всього людства День, але й привернули увагу українців до культури ретро техніки, нашого спільного захоплення.

Попереду ще чимало яскравих подій! Обов’язково слідкуйте за новинами від УАК. Слідкуйте за нами та обов’язково приходіть, підтримуйте заходи від УАК. Так ми разом будемо розвивати український ретро авто рух!

А також підписуйтесь на сторінку УАК у Facebook, щоб не пропустити цікавих оновлень.