Тут ви можете знайти захоплюючі історії окремих ретро автомобілів, їх власників та оточуючих їх епох Історія Автомобіля

Машини часу

Ретро автомобільний рух – дуже важлива, різноманітна і комплексна частина світової культури, в основі якої, крім дружньої спільноти, прекрасних традицій і заходів, перш за все знаходяться саме окремі автомобілі, чудові зразки нашої технічної спадщини.

У міцному кузові вони несуть з собою цілий пласт епох і можуть розповісти нам безліч захоплюючих історій: про технічні традиції, рішення і нововведення, які призвели до їх народження, про значущих власників, які володіли та користувалися ними, про важливі світові та локальні події, що відбувалися на протязі їх, часто дуже довгого та насиченого, існування.

Ми вважаємо, що їх історії гідні того, щоб про них дізналася вся ретро автомобільна спільнота! На даній сторінці ви можете познайомитися з цікавими розповідями про окремі ретро автомобілі, виставлені для ознайомлення як членами УАК, так і кожним, хто хотів би розповісти цікаву історію про власного старого доброго залізного улюбленця.

Ми бажаємо почути вашу історію!
Зв’яжіться з нами і розкажіть нам про свій автомобіль. Ми будемо розміщувати найцікавіші на цій сторінці і будемо ділитися ними в соціальних мережах УАК!

Діліться вашими історіями!

  • Станьте відомими! УАК розмістить статтю з вашою розповіддю про історію вашого автомобіля на цій сторінці, поділиться їй в соціальних мережах клубу
  • Допоможіть в просуванні ретро автомобільної культури! Ваші історії істотно допоможуть в нашій спільній місії по популяризації улюбленого захоплення
  • Просвітіть українців! У вас напевно є що розповісти і повідати, в технічній, культурній, історичній сфері – передайте власну мудрість та досвід!

Розділ “Історія Автомобіля” створений для виставлення історій історичних транспортних засобів та життя їх власників, різноманітних шановних колекціонерів ретро авто. Якщо Ви є одним із них або просто можете повідати нам цікаву історію, ми на них чекаємо! Обов’язково вислухаючи Вас, УАК зробить все, щоб кожна захоплююча розповідь була надійно збережена та поширена, як для сучасних українців, так і для майбутніх за нами поколінь!