УАК запрошує приєднатися до Lviv Classic Car Meet & Greet!

З останнім снігом відтануть і обмеження, що заважали насолоджуватися красою і атмосферою заходів з ретро авто. Ви також скучили? Не біда! Адже через місяць ми зустрінемось у Львові, на стильному відкритті сезону Lviv Classic Meet and Greet!
Дивіться захід в календарному плані УАК

УАК приїде!

Делегація від УАК на чолі з президентом клубу, Анатолієм Шумським, буде брати участь у заході! Їхати вирішили на перевіреному часом ЗАЗ-965А, 1969 р. Ви бачили його на закритті сезону у Львові восени, дивіться як ми відзначали 60-ліття Запорожця ТУТ.

Цей жовтоокий запорозький красень – у відмінному зовнішньому та технічному стані. На ньому не соромно хоч сьогодні завітати на виставку. Повністю автентичний в усіх компонентах, він може органічно доповнити композицію будь-якого технічного музею. А побачити цього гордого Запорожця та більше 50 чарівних класичних автомобілів та мотоциклів ви можете 8 травня, якщо приїдете до Львова разом із нами.

Деталі заходу

В суботу 8 травня учасники потрапляють не на банальну виставку чи пробіг. Нас чекає цілий день подорожей і розваг!

  Як будемо розважатися:
 • З’їдемось на виставку, а потім – ралі на класичній техніці
 • Поспілкуємось в теплій компанії однодумців. Отримаємо нових друзів та корисні знайомства!
 • Відпочинимо культурно на екскурсіях та зустрінемо справжніх ведмедів у притулці!
 • Будемо змагатися за цінні призи в незвичних квестах
 • Скуштуємо чимало смачненького на дегустаціях та вечірньому бенкеті
 • А ще, конкурси, ретро аукціон, соціальні тренінги… Давно не траплялося заходу, настільки кльового та насиченого. Круто, що цікаво буде не тільки мудрим поціновувачам ретро авто, але кожному відвідувачу!

  Так що, поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена! 55 кращих екіпажів з усієї країни вже їдуть! Перегляньте фотозвіт лише деяких із ретро авто, які точно завітають! Важливо – поглянути на яскраву виставку та автопробіг може кожний, але тільки зареєстровані гості отримають ексклюзивні права учасників.

  Український Автомобільний Клуб бере участь і запрошує всіх бажаючих долучатися!
  Деталі дивіться на сторінці Lviv Classic Meet and Greet.
  Підписуйтесь на УАК у Facebook, щоб не пропустити свіжих оновлень.

  Ретро авто вже зареєстрованих учасників