Сьогодні ми вітаємо з днем народження президента УАК Анатолія Шумського!

Українському автомобільному клубу та всім нашим друзям по спільному захопленню справді пощастило, що в ретро авто русі є такий ентузіаст, як Анатолій Георгійович.

Президент УАК – справжній фанат класичної техніки, в колекції якого сотні автомобілів, десятки мотоциклів, військова техніка – навіть танки та літаки! Для Анатолія захоплення ретро технікою – це не просто захоплення, а священна місія щодо збереження, захисту та популяризації світової технічної спадщини.

На фото – президент УАК поряд із власним танком Т-34-76

Анатолій Шумський – засновник, головний двигун і стовп УАК, який стоїть за всіма без виключення клубними проєктами. Саме під його мудрим керівництвом, завдяки його безцінним внескам, наш клуб був заснований та продовжує розвивати авто ретро рух.

Він мріє, щоб українська спільнота любителів класичної техніки була сильною та згуртованою. Щиро бажає створити власний технічний музей, щоб надихати інших любов’ю до нашого спільного захоплення. Прагне започаткувати в Україні ретро ралі, яке не поступиться кращим європейським аналогам. Ми вважаємо, що це гідні прагнення і будемо допомагати шановному президенту в їх реалізації.

Бажаємо Анатолію всього найкращого! А головне – невичерпного запасу здоров’я та енергії, щоб втілювати мрії та УАК до нових досягнень і перемог!

Завітайте на нашу сторінку Facebook і поширюйте привітання, а також залишайте власні побажання там в коментарях!
________________________________________

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити інших цікавих новин від української авто- ретро- спільноти!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал