Вітаємо Володимира Кулинича та Тіддо Брестерса з днем народження!

На цьому легендарномму фото – (зліва направо) Георгій Шумський (Виконавчий директор УАК), Тіддо Брестерс (Президент FIVA), Володимир Кулинич (Член Правління УАК) – на зустрічі в Києві, 2 роки тому!

Так вдало співпало, що 26 липня народилися добре нам відомі Володимир Кулинич і Тіддо Брестерс!

Володимиру сьогодні 50 і він – визначальний в Україні колекціонер та ентузіаст ретро техніки. Пан Кулинич виступав одним із засновників Українського автомобільного клубу, а також АФК ЗАЗ КОЗАК. Його ви побачите в усіх заходах з ретро технікою, в яких встигає взяти участь. Його пристрасть – реставрація та колекціювання вінтажних автомобілей Mersedes, з яких він зібрав композицію на рівні кращих музеїв! З Володимиром дуже приємно бути в одній команді – з ним ти почуваєш, що будь яка мрія стає реальною!

Тіддо – цінитель ретро техніки з Нідерландів, а також президент FIVA – Fédération Internationale des Véhicules Anciens! Пан Брестерс – інтелігентна, відкрита та доброзичлива людина. Весь вільний час він витрачає на улюблене захоплення – ретро технікою. Більше за все Тіддо фанатіє від ретро техніки Volkswagen, його персональний улюбленець – вінтажний Volkswagen Beetle “Жук”, на якому він часто подорожує Європою! Як очільник FIVA, він захищає, зберігає та популяризує нашу технічно автомобільну спадщину, на міжнародній арені. І нам пощастило, що Тіддо – вірний друг УАК та України!

Бажаємо Володимиру та Тіддо всього найкращого! Вітаємо!

❤️

Привітайте і ви іменинників в коментарях на нашій сторінці Facebook!

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити цікавих новин ретро авто культури!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал

УАК об’єднує ентузіастів ретро техніки Україні. Приєднуйтесь!