Тема опитування

Міжнародна федерація історичних транспортних засобів FIVA проводить наймасштабніше опитування в історії автомобільного ретро руху.

Опитування сконцентровано на соціально-економічній тематиці в сфері історичних транспортних засобів та призначається для заповнення всіма ентузіастами та володарями історичних транспортних засобів усіх можливих різновидів. Уже зараз, його розміри та кількість респондентів вражають розум, оскільки на сей день більше 20 000 опитувань було заповнено учасниками з майже сотні країн по всій планеті!

Основні питання, на яких базується опитування:

  • короткі персональні дані;
  • все про історичні транспортні засоби у Вашому володінні;
  • Ваші витрати у сфері історичних транспортних засобів;
  • все про заходи з історичними транспортними засобами, у яких Ви приймаєте участь;
  • Ваше ставлення до світової падемії COVID-19 та її вплив на Вас.

Захистимо майбутнє нашої культури

В нашому нестабільному, нестримному сьогоденні кожному із необхідно на постійній основі представляти всьому світу докази нашого існування, значущості та ідентичності. Культура ретро автомобілів не є винятком із даного правила й у даній мінливій політичній та економічній ситуації нашому спільному захоплнню необхідна Вваша допомога та активність для того, щоби надати такі докази.

Великий рівень активності та цінні дані отримані в результаті заповнення опитування, стануть великою користю не тільки як аргумент для міжнародного (та всіх національних, у тому числі — українського) суспільства, але також будуть скомпоновані в дослідницький статистичний звіт, який допоможе FIVA та її національним представникам краще розуміти культурний рух, який вони собою представляють.

Результати даного опитування будуть виступати базисом для всього глобального ретро авто руху, його статистичні показники будуть використовуватися в промоційній діяльності всіма можливими клубами та федераціями, компаніями та масовими заходами, окремими ентузіастами в якості «візитної картки» для представлення всієї ретро автомобільної культури в наступні десятиліття! І нам здається, що було у вкрай корисно, якщо в даній картці були зазначені й наші власні, здавалося б, невеликі, але такі критичні для комплексного розуміння та аналізу ситуації, дані.

Участь УАК

Український Автомобільний Клуб (УАК) як єдиний національний представник FIVA в Україні виступає як національна організація для проведення опитування в рамках нашої рідної держави. Саме за допомогою членів нашого клубу була підготовлена україномовна версія опитування для Вашого комфорту в заповненні його анкети.

Як УАК ми щиро вважаємо, що дуже важливим є зібрати якомога більше даних від якомога більшої кількості респондентів з України, так як таким чином ми з Вами можемо просто та ефективно на весь світ продемонструвати значущість, ентузіазм та реальний розмір української культури ретро автомобілів.

Хочу прийняти участь — що треба робити?

Для участі в опитуванні Вам необхідний лише доступ у мережу Інтернет і щире бажання допомогти благій справі щодо збереження, захисту та популяризації культури та руху історичних транспортних засобів.

1. Зайдіть на веб-сторінку опитування за наступним посиланням: Опитування;
2. Вкажіть достовірні дані, якими Ви в хотіли поділитися в пунктах опитування;
3. В залежності від детальності Ваших відповідей, опитування використає всього від 10–15 хвилин Вашого часу.

Більш того, ви отримаєте можливість заробити цінний приз! Після подання анкети ви маєте шанс взяти участь у розіграші, для того щоби виграти один із п’яти унікальних швейцарських годинників від FIVA, кожний вартістю 200 євро (що є еквівалентом більше ніж 6 500 українських гривень).

FIVA разом з УАК розраховує на Вашу допомогу! Пройдіть опитування самостійно, це не витратить багато часу і справді принесе безцінну користь, а також покажіть дану сторінку всім друзям та знайомим, яким не байдуже майбутнє чудової культури історичних транспортних засобів.

Оскільки тільки разом ми є справжньою силою!