Станьте частиною нашого Календаря!

Різноманітні заходи з чудовими ретро автомобілями відбуваються по всьому світу мало не кожен день. Чимало вдалих прикладів існує і в нашій рідній Україні. Але у нас усіх є чимало простору для прагнень і розвитку! УАК пропонує один з варіантів, як просунути наші українські ретро автомобільні заходи до нових вершин якості, популярності і значимості. Саме для цих цілей ми й створили Календар заходів УАК.

І ваш захід може теж стати його частиною!
Приєднавшись до цього списку, ви не тільки підтримайте розвиток Українського Автомобільного Клубу, але також зможете збільшити популярність і престиж вашого власного заходу.
Нижче ви можете дізнатися про всі переваги та умови приєднання до нашого Календаря.

Переваги та умови внесення до Календаря

Однією з основних статутних цілей УАК є організація і підтримка ретро автомобільних заходів, тому як саме вони є одним з найкращих способів вираження нашого захоплення, демонстрації цієї чудової культури суспільству і залучення нових учасників до рядів ентузіастів ретро автомобілів. Наш Календар заходів УАК дає можливість позитивно вплинути на розвиток ретро автомобільного руху, збільшити резонанс і якість ретро автомобільних заходів. Як і навіщо вам до нього приєднуватися:

Умови:

Будь-який захід, який включає в себе ретро автомобілі або ж повністю або частково присвячений ретро автомобільній культурі та руху, має право бути включеним до списку заходів Календаря УАК.

Переваги:

– Визнання і престиж – Заходи, що включені в список Календаря заходів УАК, є рекомендованими подіями ретро автомобільного руху з боку УАК. Наш клуб отримав визнання і статус представника FIVA, єдиної Міжнародної Федерації Історичних Транспортних Засобів. Виходячи з покладеною на УАК відповідальності, ми дбайливо та відповідально відбираємо і перевіряємо заходи, які будуть визнані УАК і включені в список Календаря, що гарантує якість і забезпечує довіру до них;

– Просування і охоплення – Заходи, включені в список Календаря заходів УАК, будуть відображатися на сторінці Календаря, включення в список буде відображатися як новина, а в процесі підготовки та проведення УАК буде просувати заходи, що підтримав наш клуб; у відповідному розділі сайту, в соцмережах і на заходах УАК.

– Логотип УАК – Визнані УАК заходи мають право на використання логотипу громадської організації «УКРАЇНСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ», як знак визнання захода з боку УАК, на організаційних і рекламних засобах і матеріалах;

– Консультації та підтримка – УАК прагне до розвитку та процвітання українського ретро автомобільного руху. Дау мету цілком можна і потрібно реалізовувати, через організацію і проведення гідних ретро авто заходів, у чому УАК буде сприяти. Визнані УАК заходи будуть отримувати підтримку, як словом, так і ділом, від членів нашого клуба;

– Включення в календар FIVA – Деякі з найбільш масових українських ретро автомобільних заходів, включені в наш Календар, мають шанс отримати визнання безпосередньо з боку FIVA, і бути включеними в міжнародний календар заходів, отримавши підтримку як заходи з національним статусом не тільки від УАК, але й FIVA.

– Внесок в майбутнє – підтримуючи Календар УАК, шляхом внесення в його список вашого заходу, ви не тільки отримаєте зазначені переваги, але також підтримайте розвиток всього українського ретро автомобільного руху! Об’єднавшись під егідою УАК, окремі персони, організації, заходи стануть єдиною силою, яка стане здатна призвести ретро автомобільну культуру до нових вершин розквіту й визнання!

Порядок внесення до Календаря:
  1. ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ і розкажіть про власний захід;
  2. Заповніть ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ СВІДОЦТВА ОРГАНІЗАТОРА;
  3. Заповніть ЗАЯВУ НА ВКЛЮЧЕННЯ ЗАХОДУ ДО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ ЗАХОДІВ УАК;
  4. Для включення в список заходів до 2021 року організатори НЕ ПЛАТЯТЬ ДОБРОВІЛЬНИХ ВНЕСКІВ на розвиток і виконання статутних цілей УАК;
  5. Отримайте СВІДОЦТВО ОРГАНІЗАТОРА УАК. Після цього ваш захід негайно отримає визнання і підтримку УАК і буде розміщений в списку Календаря УАК на нашому сайті, а також у соціальних мережах УАК.