Календар заходів УАК

Одним з основних завдань і напрямів діяльності УАК ми вважаємо активну участь нашого клубу в організації та проведенні ретро автомобільних заходів. Адже саме заходи, чітко організовані, елегантно оформлені і масово відвідувані, на нашу думку, є одним з кращих проявів нашого спільного улюбленого захоплення!

Більш того, часте і якісне проведення різноманітних культурних виставок, ралі, фестивалів, зльотів і т.п. має великий вплив на популяризацію ретро автомобільної культури, а це призводить до: залучення безлічі нових ентузіастів, включаючи представників молоді, зростання частоти і якості тих же заходів, в тому числі – виникнення нових, підняття рівня уваги громадськості до цього, дуже важливого, культурному руху, що сприяє спільному завданню щодо захисту та збереження нашої культурної спадщини.

Саме заради виконання своєї місії ми, Український Автомобільний Клуб, створюємо наш власний Календар, в якому ви зможете побачити список заходів в сфері ретро автомобільної культури на території України, які визнаються і підтримуються нашим клубом.

Ваш захід також може стати його частиною!

УАК запрошує всі відповідні заходи в сфері ретро автомобільної культури отримати місце в нашому списку. Якщо ви організатор і бажаєте, щоб ваше захід з’явився в Календарі, натисніть на посилання нижче, щоб отримати всі необхідні деталі про його реєстрацію в розділі «Для Організаторів»

Червень 2022
OLD CAR RALLY 2021

OLD CAR RALLY 2022

Ретро Ралі "Old Car Rally Ukraine" проводиться щорічно, починаючи з 2022 року, під патронатом мерів українських міст по маршруту КИЇВ-ЛЬВІВ-КИЇВ. Захоплюючий шлях майже через всю країну в цілих 1300 кілометрів проходить через безліч прекрасних міст і мальовничих локацій, включає в себе ділянки різної складності і швидкісного режиму. Приєднуйтесь і ви, буде весело! ...
01 Чер - 08 Чер
All Day
Київ-Львів-Київ

LEOPOLIS GRAND PRIX 2022

Леополіс Гран Прі – міжнародний фестиваль ретро–автомобілів, найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи. Ви не можете пропустити цей фестиваль, який обов'язково залишиться у вашій пам'яті назавжди як одна з небуденних подій сучасної історії ретро автомобільного руху! ...
04 Чер - 06 Чер
Львів
Не знайдено жодної події!

Станьте частиною Календаря!

  • Підтримайте УАК в нашій спільній місії з розвитку ретро автомобільної культури в рідній Україні
  • Допоможіть інформаційному просуванню вашого заходу, залучивши нових учасників
  • Адже все, що потрібно – відповідати вимогам і заповнити коротку реєстраційну форму, див. Організаторам