З новим світовим рекордом швидкості до Києва повернувся Сергій Малик!

Місяць тому ми розповідали, як команда Київського Міського АвтоМотоКлубу вирушала до США підкорювати світові змагання швидкості. І вони це зробили!

Дивіться – команда Київського Міського АвтоМотоКлубу готується представляти Україну на легендарних міжнародних змаганнях швидкості

На електромотоциклі Delfast Dnepr Electric Сергій проїхав зі швидкістю 172,61 км/г! Це сталося 12го серпня. І цього було достатньо для встановлення нового рекорду в класі «А» OMEGA на Bonneville Speed Week. Свій власний рекорд вдалося підкорити майже з останньої спроби, тільки за 42 хвилини до завершення змагань! Даний ювілейний, сороковий, рекорд виявився одним із найскладніших в житті, – заявляє Сергій, адже заважали як технічні несправності, так і несприятлива погода.

Відео від 2+2 – Емоції рекордсмена Сергія Малика

З Україною в серці

Не менш важливим, ніж високі швидкості вважаємо патріотизм, з яким Сергій досягає вершин. Адже він старається, щоб популяризувати рідну країну, показати світові, що Україна наповнена чудовими людьми та перспективними ідеями. Саме тому Сергій Малик буде здобувати рекорди знову і знов, з Україною в серці та на прапорі!

Вітаємо з поверненням!

Подорож вже завершилась і команда КМАМК повернулася додому, до Києва. Готуватися до нових гонок і нових досягнень, як національного, так і міжнародного масштабу! Прослідкувати за їх подальшою діяльністю ви можете на сторінці Київського міського АвтоМотоКлубу.

З вітаннями та повагою, Анатолій Шумський, президент Українського автомобільного клубу

________________________________________

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити інших цікавих новин від української авто- ретро- спільноти!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал