Технічний музей “Машини часу” презентував культурний проєкт BIBLIOBUS: Перезавантаження

Дніпровські ентузіасти ретроавто об’єдналися з місцевими колекціонерами та бібліотеками і вже зараз реалізовують нову ініціативу. В основі ідеї – ретробус “Кубань”, дбайливо відновлений нашими партнерами з технічного музею.

Читайте також – РЕТРО АРТ 2021 – як наш клуб презентував всеукраїнський мистецький конкурс малюнків, фото, відео. Деталі.

Фотограф – Олександр Шистя

Бібліобус тепер буде переміщуватися містом, зупиняючись біля локальних бібліотек. Всередині ви знайдете цікаві книжки та побачите виставку старовинних предметів в приємній ретро атмосфері. Можна буде взяти участь і в екскурсії, які час від часу проводитимуть автори проєкту – Михайло Прудніков та Олена Нелюб.

Сюжет від 1+1 – Проєкт “Бібліобус”

Культурне перезавантаження. Чому створили BIBLIOBUS?

Мета Бібліобусу – популяризувати бібліотеки серед сучасних українців та їх дітей. Нагадати, що бібліотеки – не тільки джерело цінних знань, але й важливі осередки культури, які треба підтримувати.

Проєкт BIBLIOBUS: Перезавантаження реалізується у співпраці з центральними бібліотеками Дніпра, місцевими колекціонерами при підтримці програми «Культурна столиця» Культурна столиця – КУСТ.

Дізнатися більше можете на сайті музею “Машини часу”. А на сторінках в соцмережах організатори будуть періодично розміщувати оновлення щодо проєкту, а також анонсувати екскурсії.
________________________________________

Підписуйтесь на офіційні сторінки УАК – щоб не пропустити інших цікавих новин від української авто- ретро- спільноти!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал