Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!

Приходь в технічні музеї “Фаетон” та “Машини часу” – отримай знижку -50% на квиток!

МУЗЕЙ… скільки величі, значення та спогадів в цьому найменуванні. Візит до музею дає можливість кожному вийти з рамок звичного життя – щоб поринути в дивовижну атмосферу, у захоплюючу подорож, немов до інших світів.

Музеї виконують важливу функцію – захищають, зберігають та популяризують нашу культурну спадщину. І сьогодні ми дякуємо їх колективам. Ці віддані благій справі люди кожного турботливо дня зберігають історичні артефакти. Постійно формують нові, яскраві експозиції, з любов’ю до кожного відвідувача. Щоб подарувати нам позитивні емоції та корисні нові знання.

Особливо, від імені всіх учасників УАК, відмітимо наших друзів та партнерів, технічний музей “Фаетон”, технічний музей “Машини часу” та Політехнічний музей. Саме в цих поважних закладах ви можете побачити одні із найкращих в Україні експозиції різноманітної ретро техніки.

Фото ретро авто музеїв партнерів УАК

Знижка -50% на виток до музеїв для учасників УАК!


Рекомендуємо завітати до кожного з них!
Приходьте в технічний музей “Фаетон”, технічний музей “Машини часу” та Політехнічний музей! Завітайте особисто та з дітьми – підтримайте гідні українські музеї! Цікаво буде всім.

А для учасників УАК в технічному музеї “Фаетон” та технічному музеї “Машини часу” діє постійна знижка -50% на вхідний квиток!
Для отримання знижки необхідно бути зареєстрованим як учасник УАК та надати документ підтверджуючий особу при купівлі вхідних квитків до музеїв “Фаетон” в Запоріжжі та “Машини часу” в Дніпрі.

Підписуйтесь на наші сторінки – щоб не пропустити цікавих новин ретро авто культури!

УАК на Facebook

Наш Telegram канал

Так ви підтримаєте клуб, допоможете в благій справі – розвитку ретро авто руху!

А також, вступайте до УАК – це безкоштовно і так ви підтримаєте наш рух. Знайдіть заяви на вступ на сторінці “Вступ до клубу”